MENU

WSIP Zwierzęta

Ilustracje do podręcznika do hodowli zwierzęcej
Read More ›

Ilustracje mechatronika

0
1013
0
Zestaw ilustracji wykonanych dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Przeznaczone do podręczników do mechatroniki i elektroniki. Wykonane techniką 3D, przedstawiają różnego rodzaju maszyny oraz ich elementy.
Read More ›

WSIP – ilustracje i schematy

Zestaw różnych ilustracji wykonanych dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Rysowałem do podręczników dla piekarzy, gastronomów, bhp-oców i sam już nie pamiętam kogo. Przy okazji dowiedziałem się jak np. jak działają stemple do kajzerek  🙂
Read More ›

Steampunkowe Maszyny

0
860
0
Wieloletni projekt modelowania różnych fantastycznych steampunkowych maszyn. Więcej można zobaczyć na http://kurczak.deviantart.com/
Read More ›

WSIP Logistyka

0
866
0
Ilustracje do podręcznika do logistyka dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.
Read More ›

Plakaty

Różne plakaty mojego autorstwa, w swoim czasie sprzedwane na etsy i zazzle.
Read More ›

Szkice do webcomicu

Zaczęło się od komiksu który dawno temu rysowałem dla jednego z banków. Występował tam komisarz Przygoda, który edukował pracowników o tym jak chronić się przed próbami oszustwa. Komiks był bardzo prosty ponieważ kolejne odcinki powstawały 'na wczoraj'. Kiedy projekt się skończył, postanowiłem trochę dopracować postacie, które tam powstały i przerobić je na bohaterów webcomicu.
Read More ›

Coinnector explanation video

Explanation Video, czyli tak naprawdę instrukcja połączoną z informacją dlaczego potrzebujesz tego produktu a jeszcze o tym nie wiesz. W dobie start-upów, to naprawdę dobry sposób na zapoznanie ludzi ze swoim biznesem. Jedna z moich pierwszych animacji wykonana dla firmy coinosophy ltd.
Read More ›